ferieSzanowni Państwo.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Rekreacji Wodnej DOLINKA.

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych informacji przydatnych przy korzystaniu z naszego obiektu.

Co w ramach biletu?

W naszym obiekcie w ramach jednej opłaty możecie skorzystać z basenu sportowego, basenu do nauki pływania, 2 basenów rekreacyjnych i 2 jacuzzi. Za dodatkową opłatą można również odpocząć w strefie saun. Przy wejściu każdy gość otrzymuje pasek basenowy z zaprogramowanym czasem podstawowym oraz 10 minutami czasu technicznego. Czas liczony jest od momentu przejścia przez kołowrót wejściowy do momentu zatrzymania czasu w recepcji basenu.

U nas każdy sam decyduje, jak długo chce wypoczywać na basenie. Po przekroczeniu zaprogramowanego czasu następuje naliczenie dopłaty za każdą dodatkową minutę pobytu.

 

Jak rozpocząć korzystanie z basenu?

To proste.

  1. Na basen warto zabrać strój kąpielowy, ręcznik (gdy planujemy korzystanie z saun, warto mieć dodatkowy ręcznik, który będziemy kłaść na siedziska w saunach), czyste klapki basenowe (nie używane na dworze, działce itp.). Osobom z długimi włosami polecamy również wzięcie czepka. Okularki, maski bierzemy wedle uznania. Płetwy – tylko krótkie basenowe.
    Nie bierzemy biżuterii, drogocennych rzeczy, płetw nurkowych (długich).
  2. Po wejściu do obiektu zdejmujemy odzież wierzchnią oraz zmieniamy obuwie na klapki basenowe. Chowamy to wszystko do szafki na odzież wierzchnią. UWAGA! Szafki działają na zamki depozytowe – należy mieć ze sobą monetę 2zł, którą wrzucamy do zamka, a przy otwarciu szafki zamek ją zwraca.
  3. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem zawieszonym w holu głównym.
  4. Zakupujemy bilet i otrzymujemy pasek basenowy, który zakładamy na rękę.
  5. Po przejściu przez kołowrót wejściwoy udajemy się do przebieralni, a następnie do szatni basenowej. Tam zostawiamy rzeczy. Uwaga! Przypominamy o sprawdzeniu, czy szafka na pewno jest zamknięta.
  6. Przed wejściem na basen KONIECZNIE myjemy ciało mydłem. To bardzo ważne, bo w ten sposób dbamy również o higienę innych osób przebywających na basenie.
  7. Przy pierwszym wejściu na basen warto zapytać ratownika o obowiązujące zasady oraz jak bezpiecznie korzystać z atrakcji. Warto też zapoznać się z regulaminami wywieszonymi w halach basenowych.
  8. Prosimy o korzystanie z atrakcji zgodnie z instrukcją. Podczas pobytu stosujemy się do poleceń ratowników. To wszystko sprawi, że Państwa pobyt będzie przyjemny i bezpieczny.

UWAGA!
W związku z pandemią w holu głównym obowiązuje konieczność noszenia masek (w strefie basenowej maski mogą być ściągnięte) i zachowania dystansu społecznego 1,5m. 

Czy zawsze wejdę na basen?

CRW Dolinka czynne jest codziennie od 6:00 do 22:00 (pływanie kończymy o 21:45).
W zasadzie o każdej porze dnia możecie Państwo skorzystać z obiektu. W przypadku osiągnięcia maksymalnej liczby osób przebywających na basenie, może nastąpić chwilowe wstrzymanie sprzedaży biletów. W takiej sytuacji sprzedaż prowadzona jest na bieżąco, w miarę opuszczania obiektu przez klientów kończących pobyt na basenie.

Poza kolejnością wpuszczani są jedynie uczestnicy grup zorganizowanych posiadających rezerwację.

Z jakich programów benefisowych można skorzystać?

Nasz obiekt współpracuje z programami: MULTI SPORT, MULTI SPORT KIDS, MULTI SPORT SENIOR, FIT PROFIT, OK SYSTEM, PZU SPORT.

Przypominamy, że przy zakupie biletu właściciel karty winien okazać się również dowodem tożsamości.

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy Państwu przyjemnego pobytu.