aqua Fitness3Serdecznie zapraszamy na zajęca aqua fitness do CRW Dolinka, które odbywają się w ramach programu "Aktywuj się z MOSiR-em".

Od początku września, podobnie jak w wakacje, Aqua Fitness w CRW Dolinka będzie we wtorki i czwartki o godz. 20:00. Natomiast od 8 września na Krytą Pływalnię wracają zajęcia z Aqua Fitness, które będą odbywały się w środy i piątki o godz. 20:00. Aerobik dla seniorów od 11 września również wraca do Krytej Pływalni i będzie odbywał się w soboty o godz. 11:00.

Zajęcia w wodzie od kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicielek płci pięknej. To bardzo atrakcyjna forma ćwiczeń, w których można skutecznie podnieść swoją kondycję, spalić zbędne kalorie, a jednocześnie w pełni się zrelaksować. Zajęcia w CRW Dolinka obejmują 30 minut ćwiczeń w wodzie oraz 30 minut relaksu w basenach rekreacyjnych i jacuzzi.

PLAN ZAJEĆ
Aqua Fitness w CRW Dolinka
: wtorek i czwartek, godz. 20:00  – jednorazowy bilet to 25 zł, karnety: 4 wejścia - 85 zł, 8 wejść - 140 zł (zajęcia ruszają od 2 września 2021).
Aqua Fitness w Krytej Pływalni: środa i piatek, godz. 20:00  – jednorazowy bilet to 20 zł, karnety: 4 wejścia - 75 zł, 8 wejść - 120 zł (zajęcia ruszają od 8 września 2021).
Fitness w wodzie dla seniorów w Krytej Pływalni: sobota, godz. 11:00  – jednorazowy bilet to 10 zł (zajęcia ruszają od 11 września 2021).

Zapraszamy również na darmowy tydzień aktywności z MOSiR-em ...

 

Kolejne propozycje od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu czekają na każdego, kto ceni sobie wszelki ruch. W kolejnym tygodniu, od 6 września, na płycie lodowiska „Helena”, przy ul. Karowej, odbędzie się cykl bezpłatnych zajęć w ramach „Aktywuj się z MOSiR-em”.

Jest to propozycja dla stałych uczestników, ale i przede wszystkim dla nowych osób, które chciałyby poprawić swoja kondycję, motorykę, nabrać dużo siły do pracy lub zrelaksować się po stresującym dniu czy tygodniu. „Aktywuj się z MOSiR-em” to cykliczne spotkania z taneczną i energetyczną Zumbą, nie do końca spokojną Jogą czy aktywnym Turbo spalaniem. Każde z tych zajęć pozwoli systematycznie budować formę fizyczną i psychiczną. O wszystkich zajęciach można poczytać także na stronie MOSiR w Elblągu.

 

Tekst i fot. MOSiR